Medarbetare

Attention har tyvärr inte möjlighet att erbjuda individuell rådgivning eller stöd åt medlemmar eller andra. Det finns flera hjälplinjer vi gärna hänvisar vidare till >>


Anki Sandberg

Förbundsordförande anki.sandberg@attention-riks.se 08-120 488 04 

Annica Nilsson

Intressepolitisk ombudsman annica.nilsson@attention-riks.se 08-120 488 09

Anna Norrman

Kanslichef anna.norrman@attention-riks.se 08-120 488 06

Erdal Akbas

Föreningsombudsman erdal.akbas@attention-riks.se 08-120 488 15

Eva Hagström

Ekonomiansvarig eva.hagstrom@attention-riks.se 08-120 488 07

Jennifer Blomkvist

Administratör jennifer.blomkvist@attention-riks.se 08-120 488 25

Cecilia Backentorn

Kommunikationssamordnare cecilia.backentorn@attention-riks.se 08-120 488 13

Maria Andersson

Kommunikatör/tidningsredaktör maria.andersson@attention-riks.se 08-12048816

Alex Wahlquist

Kommunikatör/webbredaktör/presskontakt alex.wahlquist@attention-riks.se 08-120 488 22

Lovisa Schiller

Kommunikatör/grafisk formgivare lovisa.schiller@attention-riks.se 08-120 488 12

Cecilia Brusewitz

Kommunikatör cecilia.brusewitz@attention-riks.se 08 - 120 488 11

Nina Norén

Kommunikatör/tidningsredaktör nina.noren@attention-riks.se 08-120 488 21

Lena Lindahl

Projektledare Idrott för alla lena.lindahl@attention-riks.se 08-120 488 24

Linnéa Rosenberg

Projektledare Barns Röst linnea.rosenberg@attention-riks.se 08-120 488 10

Elina Johansson

Projektmedarbetare Barns Röst elina.johansson@attention-riks.se

Maria Petersson

Projektledare ADHD på jobbet maria.petersson@attention-riks.se 08-120 488 23

Martin Nyling

Projektmedarbetare ADHD på jobbet martin.nyling@attention-riks.se

Lena Jonsson

Ansvarig medlemsregistret lena.jonsson@attention-riks.se 08-120 488 02